Rywalizowaliśmy w Jaszkowej

Opublikowano: piątek, 08 grudzień 2017

Halowy Turniej Piłki Nożnej Domów Pomocy Społecznej to impreza sportowa, która odbyła się dnia 1.12.2017 r.,w S.P w Jaszkowej Dolnej. Jej organizatorem był DPS w Podzamku.

Wśród przybyłych drużyn, były: DPS Ścinawka Dolna, Opolnica, Podzamek, Szczytna. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Wyniki naszej drużyny były następujące: Szczytna – Opolnica 0:4, Ścinawki ulegliśmy 2:1, z kolei z drużyną Podzamku wygraliśmy 4:0.

Ostatecznie to drużyna z Opolnicy okazała się zwycięzcą, drugie miejsce przypadło DPS-owi w Ścinawce Dolnej 17, na trzecim stopniu podium uplasowała się nasza drużyna, 4 m-ce zajęła drużyna z Podzamka.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki z rąk Organizatora. Kolejna impreza odbędzie się w styczniu 2018 r. w Ząbkowicach Śląskich.

turniej Podzamek