26 Finał WOŚP

Opublikowano: piątek, 19 styczeń 2018

Finał 26 WOŚP odbywał się 14 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczytnej. Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej po raz kolejny z pomocą inst. k-o, przygotowali i zaangażowali się wsparcie znakomitej akcji, tym razem WOŚP zagrał dla wyrównywania szans noworodków.

Nasi wolontariusze Mariusz Pukajczyk i Bogusław Bogucki byli widoczni na terenie Szczytnej, kwestując zbierali pieniądze do puszek. Podsumowując wspomogli Fundację Jurka Osiaka istotnymi sumami pieniędzy, kolejno 1019 zł oraz 916.38 zł.

Byliśmy widoczni podczas pokazu crash testu samochodowego i ratownictwa drogowego. Obserwacja atrakcji przysporzyły sporą dawkę pozytywnych emocji, zwłaszcza przejazdów Off Road. Zaznaczaliśmy swoją obecność, podczas występów artystycznych i tutaj swoim kunsztem zaprezentowali się Sylwester Wożniak, podczas tańca disco oraz rozpoznawalny na lokalnych scenach Przemysław Gałka, który rozbawił wszystkich zebranych, zwłaszcza dziewczyny.

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy uczestniczyć w tej szczytnej i bardzo potrzebnej imprezie i ofiarować maluszkom kawałek naszego serducha.

WOŚP 26